תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

אני צריך מנעולן


אם יש משהו שכולנו נגיד לפחות פעם אחת בחיים זה המשפט "אני צריך מנעולן". המקרים שבהם אנחנו נצטרך את בעל המקצוע זה הם רבים. איבוד מפתח, החלפת מנעולן, החלפת צילינדר, פריצה למכונית שלנו באת הצורך ועוד הרבה מאוד מקרים שונים ומשונים. בנוסף לכך, גם המשטרה מוצאת את עצמה אומרת את אותו המשפט. ישנם מקרים בהם אין למשטרה אישור או אפשרות לפרוץ דלת בכוח, אז קוראים למנעולן לפתיחת הדלת בצורה שרק הוא יודע איך. הייחודיות של מקצוע זה שהיא בנויה על לחץ של הלקוחות והאפשרות של המנעולן להגיע למקום במהירות לפתור בשביליהם, כל בעיה שקשורה למקצוע שלו.

גם מנעולן הוא בן אדם

זה יודע ומתבקש שמנעולן יעבוד בכל שעות היממה, ובכל יום בשבוע. הסיבה לכך היא די פשוטה אם חושבים על זה. המנעולן לא עובד בעבודה של 8 עד 5 כמו רוב האנשים, כי אין כמות כזאת של פריצות בעולם ועבודותו ברוב הגדול של המקרים לוקחת 10 דקות במקרים הקלים וקצת יותר במקרים המסובכים יותר. אז המנעולן עובד לפי כמות הקריאות של הלקוחות שלו. בגלל הסיטואציה שבהם הלקוחות שלו נמצאים, הוא יכול להראות כמושיע בזמן שכל העולם לא מסתכל לכיוונם. כמובן, שהאפקט הזה קורה גם לבעלי מקצוע אחרים, אך אצל בעל מקצוע זה, המקרה הוא אישי יותר, מכיוון שהוא מתקרב בצורה פיזית למקום הכי שמור של בני האדם, שזה ביתם.

אז איפה המנעולן?

בזמן המקרים שתוארו למעלה, אנחנו יכולים לראות הרבה אנשים בוחרים את המנעולן הראשון ברשימה. אין זה בעיה ברוב המקרים, אך זה מאוד חשוב להזמין מישהו שאתם יודעים שהוא מאושר ממשטרת ישראל, ואין שום סיבה שלא תבקשו אישור בטלפון או בזמן הגעתו למקום. המנעולן יגיע מאוד מהר, כי הוא מכיר את המצב של לקוחותיו היטב ואת המצב הנפשי שלהם. המנעולן הוא תמיד בדרכים, ותמיד יהיה בדרכים, גם אם הוא בבית יושן הוא מוכן למקרה הבא, כי אין מנוחה למנעולן, איפה שיש בעיה המנעולן יהיה מוכן לפתור אותה ולהושיע את הלקוחות שלו להמשך לילה שקט.