תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

דלתות פלדלתדלתות פלדלת - ההגנה הטובה ביותר לבני המשפחה

עד אמצע שנות ה-70 הדלתות בארץ היו עשויות עץ. במהלך אותו עשור עם הצמיחה באוכלוסייה, היקף הפריצות לבתים עלה בצורה משמעותית. דלתות העץ כבר לא היוו מגבלה בפני הפורצים ואזרחים רבים חיפשו דלת חזקה ובטוחה יותר. כשיצאו לשוק דלתות פלדלת עשו מהפכה של ממש בתחום המיגון לבתים פרטיים, למשרדים ולמבנים תעשייתיים. תוך שנים ספורות הפכו דלתות פלדלת לדלתות הנפוצות ביותר בישראל. הדלת החדשה הייתה עשויה מפלדה וברזל וסוף סוף סיפקה את הבטיחות המבוקשת.


דלתות פלדלת להגנה מלאה

דלתות פלדלת אלו דלתות הנחשבות ברמה גבוהה ביותר של בטיחות ועמידות, לא בכדי השימוש בהן נפוץ כל כך. הדלתות נחשבות חזקות מאוד והן מחזיקות מעמד למשך עשרות שנים, מה ששווה את ההשקעה הכלכלית הראשונית. ההשקעה הראשונית, למרות שהיא יותר יקרה מההשקעה בדלת עץ או סוגי דלתות אחרות, משתלמת לעין שיעור כשחושבים לכמה זמן דלתות פלדלת יחזיקו וכמה ביטחון הן מעניקות לכם ולבני ביתכם. בנוסף, המשקופים של דלתות פלדלת עשויים מפלדה וברזל, מה שאומר שלא רק הדלת חזקה כשלעצמה, אלא גם החיבור שלה לקיר חזק ביותר, דבר המסייע במניעת פריצות לבית ולעסק.


דלתות פלדלת לעסקים

דלתות פלדלת נפוצות גם בעסקים, בכדי לשמור על הרכוש בעסק אנשים מחפשים הגנה מרתיעה וחזקה. דלתות פלדלת הן מוצר מוכר וידוע כמבודד ומגן מפני פריצות ולכן הבחירה בהם הינה מובנת מאליה. גנב המעוניין לפרוץ דלת העשויה מפלדלת יתקשה לפרוץ אותה ללא רעש או עיכובים בכניסה לעסק, מה שמקשה עליו ביותר את תהליך הפריצה ואף יכול למנוע אותו מלכתחילה. להשלמת המיגון מומלץ לרכוש צילינדר חזק ומוכר. יש הרבה חברות שמייצרות צילינדרים, אבל מומלץ לא לחפש את הזולים ביותר, צילנידרים איכותיים יכולים לסייע במיגון ולהגביר את תחושת הביטחון והשקט שלכם.


חברת רב בריח- יצרנית דלתות פלדלת

דלתות פלדלת מיוצרות על ידי חברת רב בריח. החברה הייתה לראשונה שייצרה דלתות מפלדה ועד היום היא שומרת על מוניטין של אמינות, איכות וחדשנות. חברת רב בריח מייצרת גם צילינדרים תחת אותו שם. מומלץ ביותר השילוב המנצח של דלתות פלדלת עם צילינדרים של רב-בריח על מנת להגן על הבית והעסק בצורה המושלמת ביותר.