תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

החלפת צילינדרהחלפת צילינדר בידי מנעולן מוסמך

החלפת צילינדר היא פעולה שנדרשת מיד לאחר פריצת דלת פלדלת עבור הלקוח למטרות שונות. למעשה, ללא החלפת צילינדר הדלת לא תפתח ותיסגר בקלילות וזאת בגלל הפגיעה בצילינדר במהלך הפריצה. לכן, מנעולן איכותי ידע להחליף צילינדר ולהשלים את תהליך פריצת הדלת ללקוח במלואו. בנוסף, החלפת צילינדר נדרשת לעיתים בעקבות שחיקה של הדלת עקב שימוש מרובה או שחיקה טבעית לאחר שנים רבות של שימוש.

 
זקוקים לשירותי החלפת צילינדר ? התקשרו עכשיו
052-4006566 ותוכלו להזמין שירות החלפת צילינדר במיידיות ובמחירים שווים לכל כיס !
 
 

באופן כללי, החלפת צילינדר כלולה במחיר של עבודת הפריצה. אומנם יש פורצים שלא כוללים את המחיר הגולמי של הצילינדר, אך מדובר במקרים נדירים ובלתי מקצועיים. אצלנו ההחלפה תמיד כוללה במחיר והלקוח מקבל צילינדר מהסוג האיכותי ביותר. חשוב לוודא שהצילינדר החדש שמקבלים הוא אכן חדש, ישר מהניילון או באריזה המקורית. מומלץ לא להסכים לקבל צילינדר פתוח משום שאין לדעת היכן היה הצילינדר לפני כן.


החלפת צילינדר- הסבר כללי

צילינדר זו מערכת מכנית מברזל שמותקנת בתוך הדלת. מערכת זו מזהה את המפתח שהוכנס לתוכה, מאפשרת לו להסתובב בתוך המערכת וכך להזיז את הבריח שמחבר בין הדלת למשקוף. כמו כל מערכת, ובמיוחד מערכת מכנית, גם הצילינדר סובל מתקלות. לכלוך, רטיבות, חלודה או מכות חזקות עלולות לגרום לצילינדר להפסיק לנוע בחופשיות. למשל, המפתח עלול להיתקע בתוך הצילינדר, אומנם אפשר במקרים מסוימים עדיין לפתוח ולסגור את הדלת, אך אי אפשר לעזוב את הבית כי המפתח תקוע בדלת. לכן, יש צורך בקריאה למנעולן לצורך החלפת צילינדר. בכדי למנוע מהצילינדר להיתקע, מומלץ להקפיד פעם בחודש לרסס אותו עם תרסיס לשחרור חלקים נעים. אותו תרסיס שמשתמשים בו לשימון אופניים או חלקים ברכב יהיה יעיל לצילינדר שלכם.


החלפת צילינדר- שלבי העבודה

החלפת צילינדר מתחילה בהריסת הצילינדר הקודם. הפורץ קודח לתוך חור המנעול ישירות ללב הצילינדר. בשיא הקידוח הצילינדר נשבר לחלקים וכך אפשר לפתוח את הדלת. כעת מסירים את החלקים השבורים ומפנים את החלק בדלת לצילינדר החדש. בשלב זה, המנעולן צריך להראות את הצילינדר החדש שהוא מתקין ללקוח ולהוכיח שהצילינדר חדש לחלוטין ולא נעשה בו שימוש קודם. השלב האחרון הינו התקנת הצילינדר החדש בדלת והרכבת הדלת בצורה חדשה ובטוחה. חשוב לדעת, אני מעניק אחריות מלאה על העבודה ומבטיח כי החלפת הצילינדר תבוצע במלואה ובצורה מקצועית, במקרה בו יש תקלות לאחר מכן ניתן לקרוא לי בשנית והשירות הנוסף הינו ללא תשלום.


מחפשים שירות החלפת צילינדר איכותי ,
חייגו  052-4006566 / השאירו פרטים בטופס יצירת קשר
לקבל מענה מיידי 24 שעות ביממה.