תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

המנעולן והלחץ שבכל קריאה


 

שאנחנו נמצאים במקום כזה שבו יש צורך בפעולה כלשהי שתעזור לנו לחזור לשגרה, אנו ישר נכנסים ללחץ גדול. דוגמא טובה לכך היא העלמות של מפתחות הבית או האוטו, דבר שגורם לנו לחסור נוחות גדול מאוד. לפחות במקרים אלו אנחנו יכולים להיות קצת יותר רגועים, כי יש בעל מקצוע שמטפל בדיוק בזה, אם אתם קוראים את זה אתם בטח יודעים שזה מנעולן. הלחץ שאתם מרגישים יעלם ברגע שבעל המקצוע הזה יגיע למקום האירוע ויתחיל להסביר לכם שהבעיה נראית גדולה, אבל היא בעלת פתרון פשוט. המנעולן מקצועי ירגיע אותכם בשניות, לפעמים אפילו במשך שיחת הטלפון שבה תסבירו לו על המקרה.

 

ההגעה היא חצי מהפתרון

אחרי שיחת הטלפון הדחופה והמלחיצה וסגירת הפרטים, המנעולן יעשה את דרכו למקום מוכן לפתירת הבעיה. אם הלקוח גר בתל אביב, הוא יודע שהגעה יכולה להיות מסובכת, אך זה לא נכון לגבי מנעולן אם שנים של נסיון מתחת לחגורותו. יש צורך רב לכל בעל מקצוע להכיר את המקום שבו הוא עובד, על מנת לתת מענה מהיר ככל האפשר. בין אם זה בחורף, ביום, בלילה ובחגים מנעולן בתל אביב או בכל מקום בארץ, צריך להיות מוכן נפשית ופיסית להגיע למקום הקריאה במהירות האפשרית. כי זה ידוע מאוד לכל מנעולן שעובד שהלקוח יהיה מרוצה רק אם הבעיה תפתר בזמן, ותחזיר אותו לחייו הנורמלים שוב.

 

הכניסה הביתה או הנסיעה חזרה

ההגעה למקום היא ההתנחתה הגדולה ביותר של הלקוח, וכמובן של המנעולן שהוזמן. שמנעולן מקבל קריאה, הוא לא חושב רק על פריצת המנעולן, הוא גם חושב על הרצון של הלקוח להיכנס לבית שלו או להשתמש ברכב שלו שוב. אז יש כמה דברים שעוברים לו בראש שהוא מנסה לקחת בחשבון בשביל לספק את הרצונות האלו.

  1. הכי חשוב זה הזמן הגעה, מנעולן טוב ישתמש בכלים בשביל להכיר את פני השטח ולתמרן אם רכבו למקום במהירות.

 

  1. הכלים של המנועלן הם חשובים, אך נסיון בשימוש שלהם והידע שלו הם גם חשובים בשביל לעזור לו לפתור את הבעיה.

 

  1. הדרך שבה הוא בוחר לדבר אם הלקוח, ולהראות שהוא יודע מה הוא עושה, ומוכיח את זה בשטח.

 

יש עוד הרבה מאוד פרטים בפתירת הבעיות שמנעולן חווה במהלך הקריירה המלחיצה שלו, אך הם רבים מדי בשביל לפרט. אלו הם הדברים החשובים שצריך להבין על מנעולן, בין אם הוא נמצא בתל אביב או במקום אחר.

כי המקום שונה אבל הדבר המשותף הוא שכל מנעולן רוצה לראות את הלקוח עם חיוך אחרי העבודה.

אני רוצה להמליץ על הבלוג של האתר מיגון