תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

הניסיון של המנעולן בתל אביב


העיר שבה עובד המנעולן היא מבוך גדול מאוד, שלפעמים להגיע לסופו זה לא מספיק וכל מנעולן עובר כמה שלבים מרגע הקריאה של הלקוח במצוקה, ולרגע שהוא מגיע ומתקן את הבעיה ונותן ללקוח שלו לחזור לחיים הרגילים שלו. השלבים גם הם מתחלקים לחלקים קטנים מפני עצמם, למשל בזמן שיחת הטלפון חשוב שהמנעולן ידובב את הלקוח בשביל לקבל מספיק מידע על מנת להכין את עצמו לאירוע. עוד דוגמא היא המיקום, גם אם המנעולן נשלח לעבודה בתל אביב והוא מכיר את המקום ככפות ידיו, הוא עדיין צריך למצוא חניה מסודרת שזה ידוע שזה לא קל כלל וכלל  במקום כמו בתל אביב. כל מנעולן שעובד בתל אביב מכיר את המצב הבא: אתה מגיע למקום שבו הלקוח נימצא ואז אתה מגלה שהמקום הוא צפוף מאוד ואין חניה מסודרת.

 המחשבות שעוברות בראש של המנעולן לא נותנות לו מנוחה, מפני שהזמן שיקח לו למצוא את החניה ולהגיע ללקוח יכול להתארך בגלל זה.

 

הניסיון הוא מה שמשנה

טבע האדם נותן לנו ללמוד ממשהו שאנחנו עושים הרבה פעמים. גם למידת אזורים חדשים קשורה מאוד לזה. דוגמא טובה מאוד לכך, היא הגעה למקום חדש שלא היינו בו, שזה דבר שיכול לקרות לכל בעל מקצוע ולא רק למנעולן ואז לנווט במקום החדש לאזור הנחוץ לנו. הרגשות שעוברות לנו בזמן זה הם שונות מאדם לאדם, אך הלחץ די דומה. כל מנעולן שעובד בתל אביב יותר מכמה חודשים בטח מכיר אותה די טוב, אבל כמו כל מקום תמיד יש הפתעות. המטרה של כל מנעולן היא ללמוד את השטח שבו עובד בצורה כל כך טובה שהמיקום לא ישפיע על המהירות שבא הוא מגיע לקריאה שלו.

 

תל אביב היא מבוך

יש הרבה אנשים בתל אביב, אבל רובם הם מבקרים שרואים את העיר רק כמה פעמים בחודש. מנעולן מצד שני עובד כל יום כמעט, ובכל שעה. הדבר גורם לכל בעל מקצוע להבין את הדרכים שבהם הוא עובד, ובכך לשפר את זמני ההגעה למקום ובעקבות זאת לשפר את השירות שהוא נותן ללקוחות שלו, שזה דבר שכל מנעולן או בעל מקצוע רוצה.

תל אביב היא אחד המקומות הצפופים ביותר, וצריך להיות אינטליגנט בשביל לקרוא את המצב, ולעשות שיקול מהיר מאיפה כדי להגיע בשביל להגיע למקום האירוע במהירות האפשרית.