תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

כיוון דלתות


 

 

כולם מכירים את המקרה שבו הדלת לא נסגרת כמו שצריך או לא ננעלת כמו שצריך. לרוב זה קורה בגלל שהדלת לא עברה כיוון הרבה זמן והיא לא עובדת כמו שצריך. הכיוון מחזיר את הדלת למקום שבו היא הייתה בזמן ההתקנה. זה חשוב מאוד לשמור על כיוון הדלת, מכיוון שאם היא לא נסגרת כראוי, זה יכול להשפיע על הביטחון הבית. דלת שלא מכוונת כראוי, יכולה להיפרץ ביתר קלות.

 

אז איך מכוונים דלת?

ובכן, אפשר לעשות שני דברים. אחד שהוא מומלץ יותר זה לקרוא לבעל מקצוע. במקרה זה אתם צריכים מנעולן מכיר את הבעיות שדלתות עושות, ויכול להעזור לכם להחזיר את הדלת למצב המקורי שלה. הדבר השני הוא לנסות לעשות את זה בעצמכם. כיוון הדלת הוא לא דבר פשוט, אבל אם עוקבים אחרי כל המהלכים הבאים שרואים בסרטון הבא לא צריך להיות שום בעיה.

 

 

 

 

כמו שאתם יכולים לראות, הסרטון נעשה על דלת כבדה אך, אין שום בעיה להשתמש באותם כלים ובאותה הדרך לדלתות אחרות בבית כמו:

 דלת ארון מטבח, דלת אמבטיה, דלת קלה, דלת כניסה.

 

אם בחרתם לעשות את זה בעצמכם, ועדיין נתקלתם בבעיות, כדאי להזמין איש מקצוע. הוא יעריך אתכם מאוד על זה שניסיתם לעשות את זה לב, וייתן לכם טיפים לעתיד.

 

החיים אחרי הכיוון דלת

ברגע שהסיימה העבודה, בין אם אתם עשיתם את זה או הזמנת מנעולן שיעשה את זה, אתם תוכלו להרגיש שינוי באותו הרגע. הבעיות עם הדלת יעלמו כלא היו ותוכלו לחזור לחיים הרגילים שלכם בלי לחשוב על הבטחון הבית שלכם.