תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

מידע נוסף על הרצליה והעבודותו של מנעולן בעיר זאת


הרצליה נוסדה לפני כמעט 90 שנים ומתגוררים בה כ-90 אלף תושבים. לעיר שכונות חדשות וותיקות, אזורי תעשייה, חופי ים ומרכזי בילוי רבים והיא העיר המרכזית באזור השרון ואחת החשובות בגוש דן. כתוצאה מכך פועלים בעיר ספקי שירות רבים מכל התחומים לפרטיים ובתי העסק הרבים ובניהם מנעולן בהרצליה שנדרש לתת ללקוחותיו שירות מהיר, איכותי ואמין.

זה קורה לכולנו

בתור מנעולן בהרצליה ובאזור המרכז אני מכיר היטב את המקרים -ממהרים לקום בבוקר לעבודה, והופ – הדלת לא ננעלת. חוזרים מותשים אחרי יום ארוך – הדלת לא נפתחת או שפשוט הסוללה בשלט של הרכב נגמרה ואנחנו תקועים. אז מה עושים ? ראשית – אל תדחו את הטיפול בבעיות ותחסכו לכם כאב ראש. אם המנעול חורק, נפתח בקושי ואתם ממש נאבקים איתו – סימן שיש לו זמן קצר עד שיתקע אתכם. כנ"ל לגבי השלט – אם השלט צריך כמה לחיצות עד שהוא עובד –זמנו ספור וחשוב לטפל בבעיה מיידית ולחסוך כאב ראש. אם בכל זאת אתם זקוקים לעזרה ומייד – מנעולן מקצועי יוכל לספק לכם את השירות שאתם זקוקים לו במהירות כך שתוכלו לחזור לעיסוקים שלכם במהרה.

אז נזמין מנעולן איכותי?

עליכם לדעת כמה פרטים לפני ההזמנה, אל תתנו ללחץ לחזור לשגרה להשפיע עליכם ולהזמין איש מקצוע מבלי לשאול אותו כמה שאלות ולברר כמה פרטים:

-          סכמו על זמן הגעה – אין צורך לדרוש זמן הגעה מדויק על השעון מכיוון שאיש המקצוע שלכם עונה לקריאות מהרגע להרגע אבל בכל זאת - מנעולן מקצועי כן צריך לתת לכם הערכה על זמן הגעה שהיא לא יותר מכמה שעות.

-          וודאו כי אתם עובדים עם אדם מוסמך – כל מנעולן מקצועי חייב באישור לעבוד במקצוע הרגיש הזה מטעם משטרת ישראל – שאלו לגבי האישור והבהירו למנעולן שאתם רוצים גם לראות את האישור. לבטחונכם – קחו גם קבלה לאחר ביצוע העבודה.

-          הסבירו למנעולן בהרצליה לגבי התקלה שאתם חווים, אם הוא אכן מנוסה ומקצועי הוא יוכל לתת לכם הערכה לגבי העלות וזמן טיפול.

-          אם היה וחוויתם פריצה – החליפו גם את המנעול לרכב(אם הרזרבה היה בבית, גם אם הוא עדיין במקומו!) ובקשו עצות מהמנעולן שלכם לגבי הגברת הבטיחות בבית.