תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

מנעולן ברמת גן – עבודה מחייבת


 

רמת גן היא אחת הערים המרכזיות בגוש דן, מתגוררים בה מעל 140 אלף תושבים ובשטחה יש את הפארק הלאומי, הבורסה ליהלומים, ספארי ומרכזיים מסחריים רבים. מיקומה הוא בצמוד לתל אביב והיא דומה לעיר הגדולה באופייה. גם ברמת גן ניתן למצוא עסקים רבים של תרבות, מזון, בילוי וספקי שירותים – 24 שעות ביממה ועבודה בתור מנעולן ברמת גן מחייבת לתת שירות מהיר במיוחד, עם רמת בטחון ואמינות גבוהה, בדגש רב על איכות .

כמה טיפים לפני שמזמינים פורץ מנעולים ברמת גן

ראשית כל והכי חשוב – אין שום סיבה להיחלץ. כמה טלפונים ופעולות נכונות, ותוכלו לחזור לשגרה שלכם במהירות. שאלו את עצמכם - האם אין דרך בטוחה אחרת שאני יכול להיכנס לביתרכב ? (שכן קרוב משפחה עם מפתח, מרפסת פתוחה, חלון נמוך) בכל מקרה – לא לנסות לטפס דרך קומות גבוהות ! אם לא – אתם זקוקים למנעולן ברמת גן .

איך אדע שאני מזמין את איש המקצוע הנכון ?

שאנו באים להזמין מנעולןפורץ דלתות מקצועי עלינו לוודא מספר דברים לפני:

-          שהזמנו אדם אמין – מנעולן למעשה מקבל מאיתנו רשות לחדור לפרטיות בבית וברכב. המחוקק הכיר בבעיה שעלולה להיווצר ולכן מחייב כל מנעולן לקבל אישור ממשטרת ישראל לעסוק במקצוע טרם התחלת העיסוק בפועל. בקשו לראות את האישור הנ"ל ללא חשש ואל תתפשרו.

-          שאנו מקבלים את השירות האיכותי ביותר – בשוק יש אלפי סוגים של מנעולים וצילינדרים, חשוב לנו מאוד לדעת שאנו מקבלים שירות איכותי. שאתם בשיחה עם המנעולן – ספרו לו הבעיה שנוצרה ושימו לב לשאלות שהוא שואל, לפי התיאור שלכם והשאלות שלו – הוא יוכל במרבית המקרים לדעת מהו הפתרון ואפילו לתת מחיר(במרבית המקרים). * זכרו שצילינדר חייב להגיע חדש לגמרי.

-          שיגיע במהירות – אתם תקועים, חשוב לדעת שלא תשארו במצב הזה עוד הרבה שעות, אנשי מקצוע ברמת גן ובאיזור המרכז מודעים לתחרות והם צריכים לתת לכם זמן מוערך להגעה שלא עולה על כמה שעות בודדות. יותר מזה? כנראה שהמנעולן שלכם תפוס בעבודה אחרת וכדאי להתקשר לאיש מקצוע הבא.