תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

מנעולן רכבנתקעתם מחוץ לרכב בלי המפתח?

יצאתם מהרכב, הלכתם לעיסוקכם אולי קניות, או לרופא. המקרה אינו משנה, אחרי סידורים בכל מיני מקומות כאלו או אחרים, אתם רק רוצים לחזור הביתה ולנוח. אתם מגיעים לרכב, ומגלים ששכחתם את המפתחות בסוויץ והוא נעול. אתם מנסים לבדוק אולי יש דלתות שהן עדיין פתוחות. אתם אולי מתנסים עם הרעיון לשבור את אחד מהחלונות. אבל אתם יודעים שגם במקרה שתצליחו, מחיר הטיפול ברכב יהיה די גבוה. במקרה זה אתם צריכים בעל מקצוע שיכול לפתוח את הרכב, או פשוט לפרוץ אחת מהדלתות. אתם צריכים מנעולן לרכב שיכול להבין, להסביר ולטפל בבעיה שהכנסתם את עצמכם אליה.


מחפשים מנעולן לרכב? התקשרו עכשיו 052-4006566
ותוכלו להזמין שירות מנעולן איכותי ועם אחריות

הזמן שאתם צריכים לחכות

אתם לחוצים מהמצב שאתם נמצאים בו, ויש לכם עוד הרבה דברים להספיק היום. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לחכות המון זמן, ואתם לא יכולים לזוז בלי המכונית. אתם רוצים לדעת איזה מנעולן רכב יכול להגיע אליכם הכי מהר, ולעשות את העבודה הכי טובה. אבל עם דגש על מהירות גם בהגעה וגם במשך העבודה. אין לדעת בדיוק בכמה זמן המנעולן יגיע אליכם, זאת בתקווה שהדרכים אליכם לא פקוקים. מנעולן רכב איכותי יסיים את העבודה תוך כ-20 דקות, כמובן שזה יכול להשתנות לפי המקרה.

אמינות ומקצועניות

אפילו שאתם לחוצים לפתור את הבעיה שנכנסתם אליה, אין לכם שום אפשרות להתפשר על מנעולן לרכב, אתם מזמינים אותו לא רק לחלץ אתכם אלא לתת לכם שירות. כל מנעולן לרכב צריך לעבור קורס די ארוך שבו הוא לומד על הרבה מאוד סוגים של מנעולים, והדרך לטפל כל אחד ואחד מהם. בסופו מקבל תעודה של מנעולן רכב מוסמך. בעקבות רגישות המקצוע, משטרת ישראל מחייבת מכל מנעולן להגיש בקשה לקבל רישיון תעסוקה מיוחד. לכל לקוח יש את האפשרות לבקש מהמנעולן כל תעודה שמרמזת על היותו מנעולן רכב מוסמך.

מחפשים מנעולן לרכב קצועי ואיכותי ,
חייגו 052-4006566 / השאירו פרטים בטופס יצירת קשר
לקבל מענה מיידי 24 שעות ביממה.