תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

פורץ מנעולים בתל אביבפריצת כספות

הרבה אנשים שומרים את הדברים החשובים שלהם בבית, ברוב המקרים בתוך כספת. יש הרבה סוגי כספות, כל אחת עם מגנון נעילה משלה. אנחנו האנשים שרוכשים את הכספת, לא נוכל אף פעם לדעת באיזו בעיה נוכל להיתקל בזמן שימוש בכספת. אחת מהבעיות הכי נפוצות ובאותו הזמן הכי מעצבנות, היא איבוד מפתח הכספת או במקרים אחרים קצת יותר נדירים שכיחת הקוד הכספת. אבל אל דאגה. אתם שגרים בתל אביב, צריכים פורץ בתל אביב שיפרוץ את הכספת וייתן לכם גישה לתכולתה. בכל מקרה שהוא, אסור להתפשר על איכות הפורץ. כי עם איכות העבודה באה גם עמידות לזמן ארוך יותר.


מחפשים פורץ בתל אביב ? התקשרו עכשיו 052-4006566
ותוכלו להזמין שירות פורץ בתל אביב ועם אחריות

הכנה לפריצה

אחרי שמצאנו פורץ בתל אביב, אנחנו נצטרך להסביר לו בדיוק מה הבעיה בטלפון והרחבה . פורץ טוב ואיכותי ישאל את הלקוח על הכספת בפרטי פרטים, למשל סוג הכספת, גודל הכספת, באיזה סוג מנגנון היא משתמשת, וכל דבר שיעלה לראש. שאלות אלו יעזרו לפורץ לבוא מוכן לבעיה, שברוב המקרים מאוד מסובכת, ולפתור אותה במהירות הרבה ביותר. פורץ מנעולים צריך להגדיל ראש ככל שהוא יכול על מנת לעזור ללקוח גם בצורה מקצועית וגם בצורה נפשית ובכך להעביר תחושת בטחון.


הפריצה

יש כמה דרכים לפרוץ דלת של כספת, הכלים משתנים לפי סוג המנגנון או סוג הכספת. לפעמים אין שום אפשרות לפרוץ את הכספת בצורה קונבנציונלית, למשל כמו פריצת מנעול מכני או טכנולוגי. אז במקרים אלו יש צורך להוריד את דלת הכספת לגמרי. פורץ שהוא איכותי ואיכפת לו מעבודתו, קודם ינסה לבחון את הדרכים הקלות והמהירות ביותר לפרוץ את הכספת. וזאת על מנת להוריד את זמן העבודה ואת מחיר הפריצה. הפורץ יצטרך להגיע להחלטה משכילה, ולשתף את הלקוח בהחלטה על מנת למנוע אי נעימות.


מחפשים פורץ מנעולים בתל אביב מקצועי ואיכותי,
חייגו 052-4006566 / השאירו פרטים בטופס יצירת קשר
לקבל מענה מיידי 24 שעות ביממה.