תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

פורץ מכוניותמצבי לחץ

לפעמים שאנחנו ברכב אנחנו עושים דברים שלפעמים הם טיפשיים , באותו הרגע נראים כדברים שטותיים שלא יכולים לפגוע בנו. למשל: נותנים לילד לשחק עם הצרור מפתחות בזמן שאנו מחוץ לרכב, הילד נועל את עצמו, ולנו אין דרך להיכנס. במקרי חרום ולחץ אלו, אנו צריכים בן אדם שהוא פורץ מכוניות מקצועי. כמובן צריך שיהיה לו אישור מיוחד ממשטרת ישראל, ותעודה מקורס הכשרה לעסוק במקצוע זה. בנוסף לכך יכול להגיע עלינו בזמן הקצר ביותר, לפרוץ את הרכב במהירות, ולהחזיר את תחושת הביטחון לחזור לשגרת היום יום בלי דאגות מיותרות .


מחפשים פורץ מכוניות ? התקשרו עכשיו 052-4006566
ותוכלו להזמין שירות מנעולן איכותי ועם אחריות

בחירת פורץ נכון

הזמנת פורץ מכוניות זה לא דבר פשוט, כי ברוב המקרים בזמן אנחנו נמצאים במצב חרום שיוצר לחץ אדיר עלינו. מצב זה יכול לפגוע בשיקול דעת שלנו, רק בגלל שאנחנו רוצים לצאת מהמצב ביש אליו נכנסו ולהמשיך בחיינו. הדרך הקלה ביותר היא לבדוק אם אחד המכרים שלנו מכיר פורץ מכוניות, והיה לו ניסיון איתו. אם אין אף אחד שמכיר, ויכול להמליץ על פורץ מכוניות, אפשר לנסות למצוא בעל מקצוע דרך האינטרנט. כדאי מאוד לראיין כמה פורצים בשביל לבדוק הצעות לפתרון הבעיה. אסור לשכוח לשאול את הפורץ על הכשרה שהוא עבר, ואם הוא מחזיק אישור לעבוד כפורץ. במקרה ואין בידו אישור או הכשרה, עדיף להימנע מעסקת שירותיו.


גם מחליפים מנעולים

במקרה ואין אפשרות לפתוח את המכונית בדרכים "נקיות", כמו למשל פתיחת מנעול הדלת עם כלים מיועדים. הפורץ יצטרך לשבור את המנעול בשביל לפתוח את דלת הרכב. אפשר לחשוב כי פורץ מכוניות הוא רק פורץ, אבל זה לא נכון בשום אופן. בן אדם שבחר להיות פורץ מכוניות צריך לעבור הכשרה כמנעולן על מנת שיהיה לו את הידע להתקין מנעול חדש ולתת את השירות הטוב ביותר שהוא יכול להציע .


מחפשים פורץ מכוניות מקצועי ואיכותי ,
חייגו 052-4006566 / השאירו פרטים בטופס יצירת קשר
לקבל מענה מיידי 24 שעות ביממה.