תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

פורץ מנעוליםשירותי פריצה חוקיים

שאנחנו חושבים על פריצת מנעולים, התמונה הראשונה שעולה בראשנו היא גנב שמנסה לפתוח כספת כל שהיא. אבל יש מקרים בהם אנחנו כבעלי הכספות או הבתים נצטרך פורץ. הכספת לא נפתחת, או המפתח של הבית אבד. אנחנו תקועים וזה מצב חירום ככל מצבי הלחץ. אנחנו נזדקק לפורץ שנמצא ועובד בצידו השני של החוק, נגד אותם גנבים. כל בן אדם שרוצה לעסוק במקצוע זה צריך לקבל אישור ממשטרת ישראל בשביל לעבור הכשרה כפורץ מקצועי, וזאת על מנת למנוע מאנשים שרוצים לנצל את הידע לרעה ולפגוע באנשים וברכושם.


מחפשים פורץ מנעולים ? התקשרו עכשיו 052-4006566
ותוכלו להזמין שירות פריצת מנעולים איכותי ועם אחריות

מנגנונים שונים

יש הרבה מאוד סוגים של מנעולים, שרצים גבוהה או נמוך על גרף המחירים. חלק מהמנעולים איכותיים מאוד, וחלקם לא כל כך. בחירת מנעול היא בחירה שאינה צריכה לבוא בקלות ראש, ומצריכה חשיבה וערכת מצבים. ככל שהמנעול איכותי יותר ומסובך יותר לפריצה, ברוב המקרים הוא גם יהיה יקר יותר. שיהיה צורך להזמין פורץ מנעולים, כדאי מאוד לשאול אותו על סוגים חדשים של מנגנוני נעילה על מנת לשדרג, או לשפר את המנגנון הישן. וזאת רק במקרה שאין אפשרות לפרוץ את המנעול בדרך נקייה, ויש צורך לפרק את המנעול לגורמים על מנת להגיע לתכולתה .


זמינות בכל מצב

פריצת מנעולים הוא מקצוע שמצריך מחויבות, לפורץ אין אפשרות תמיד לעבוד בשעות עבודה רגילות. מקרים המצריכים פריצת מנעולים בדרך כלל קורים בזמנים שהם לא נוחים, ואין אפשרות לטפל במקרים בעצמנו. זה יכול אפילו להיות בשעות הקטנות של הלילה, או באמצע חג כלשהו. פורץ מנעולים צריך להיות זמין 24 שעות ביממה, ולתת שירות שווה ערך בכל יום ובכל שעה. עבודה איכותית וטובה אינה יכולה להיפגע בגלל שעת האירוע, או במצבו האישי של בעל המקצוע.


מחפשים שירות פריצת מנעולים מקצועי ואיכותי ,
חייגו 052-4006566 / השאירו פרטים בטופס יצירת קשר
לקבל מענה מיידי 24 שעות ביממה.