תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

פורץ רכבפריצת רכבים - סיבוך הפריצה

לפעמים בן אדם מוצא את עצמו מחוץ לרכבו בלי שום דרך להיכנס אליו, מקרים כאלו קורים בזמנים של חוסר תשומת לב לפרטים. כל מיני דברים יכולים לקרות כמו: הרכב נעול אבל המפתח עדיין בפנים ואין שום גישה למפתח רזרבי, או במקרים יותר חריגים, שבו הילד שיחק עם המפתח ונעל את עצמו ברכב. בעקבות זאת צריך להזמין מנעולן שמתמחה בכל מה שקשור לתחום פריצת רכבים. ללקוח אין דרך לדעת עד כמה מסובכת תהיה הפריצה. על כן הלקוח צריך להיות מוכן להעביר כל מידע לפורץ רכב, על מנת שהמנעולן יוכל להכין עצמו לכל מקרה שהוא הולך להיתקל בו.


מחפשים פורץ רכבים ? התקשרו עכשיו 052-4006566
ותוכלו להזמין שירות פריצת רכבים איכותי ועם אחריות

פורץ רכבים - זמינות בלי הפסקה

זה ידוע שמקרי החירום קורים גם בשעות מאוחרות בלילה וגם בימי חג. לא כל בעל מקצוע יכול לעמוד בזמנים כאלו. בגלל שאי אפשר לדעת מתי אנו נצטרך שירות של פריצת רכבים. כל פורץ רכבים צריך להיות מוכן לכל מקרה בכל יום, ובכל שעה שבוא הוא יקבל את הקריאה הבאה, ולתת את אותו רמת שירות פריצת רכבים ורגישות כלפי הלקוח, בשביל להעביר תחושת בטחון ולא רק מקצועיות. בכל מקרה, כדאי מאוד לשמור על פרטי הפורץ, אין לדעת מה יכול לקרות בעתיד.


הרבה סוגי אבטחה

יש המון חברות בתחום הרכב ולכל אחת מאותן חברות יש הרבה רכבים שהן מייצרות ומייצאות לשוק בכל מקום בעולם. לכל סוג רכב יש סוג נעילה משלו, עם חידושים שהחברות המייצרות מוסיפות על מנת לאבטח את הרכב. כל סוג אבטחה חדשה שמוסיפים לרכב מצריך מכל פורץ רכב ללמוד על המנגנון, ולהכין את עצמו לכל מקרה שהוא יצטרך לפענח ולפתור במהירות. צורך זה מבדיל בין פורץ רכבים חובבן מקצוען ולא מוכן להתפשר על מקצועיות והשירות שהוא צריך לתת ללקוח.


מחפשים פורץ רכב מקצועי ואיכותי ,
חייגו 052-4006566 / השאירו פרטים בטופס יצירת קשר
לקבל מענה מיידי 24 שעות ביממה.