תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

פריצת דלתותפריצת דלתות

פריצת הדלת זו פעולה מורכבת שחייבת להתבצע אחר ורק על ידי גורם מקצועי ובעל ניסיון בתחום המנעולנות. פריצה של דלת מחייבת פירוק כל מנגנון הדלת כולל הצירים והצילינדר, כולל בחינה של סוג הדלת והמנעול על מנת לדעת לפרוץ אותה בצורה מקצועית (יש הבדל אם מדובר בדלת רב בריח, דלת עם חוסם, שריונית או סוגים אחרים). פריצת דלתות אף מצריכה כלים מיוחדים שאין לכל אדם כשהחשיבות היא לא רק לפרוץ את הדלת אלא גם להחזירה בסוף העבודה למצבה המקורי.


מחפשים פורץ דלתות ? התקשרו עכשיו 052-4006566
ותוכלו להזמין שירות של פורץ דלתות איכותי ועם אחריות

פריצה על ידי פורץ דלתות מקצועי

פריצת דלתות חייבת להתבצע על ידי אדם מקצועי, מוכשר ובעל תעודות. רק כך ניתן להבטיח עבודה מספיק איכותית. באופן כללי במרבית הדלתות, מנעולן מוציא את טבעת הברזל דרכה מכניסים את המפתח. לאחר מכן הוא קודח עם מקדחה מיוחדת דרך חור המנעול, הקידוח צריך להתבצע במדויק, בשביל שלא לפגוע בבריח הדלת. יש לזכור שצילינדר זו מערכת נפרדת מהדלת, לכן המטרה היא לפרוץ את הצילינדר ולא את בריח הדלת. בשיא הקידוח הצילינדר מתפקע לחלקים. כעת עם אביזרים מיוחדים המנעולן מזיז את הצילינדר וחושף את צירי הדלת שבעצם סוגרים אותה. עם מברג הוא מסיט את הבריח מהמשקוף לתוך הדלת וכעת אפשר לפתוח אותה בקלות.


החלפת צילינדר

פורץ דלתות מחליף צילינדר כחלק משירותו . החלפת הצילינדר צריכה להתבצע אף היא באופן מקצועי ובתשומת לב. יש לוודא כי הצילינדר תואם את הדלת וכי ההחלפה אינה פוגעת בצירים של הדלת או בדלת עצמה. לכן, כדאי להזמין מנעולן מקצועי ואמין שידע לבצע את כל עבודת הפריצה כולל החלפת הצילינדר באותה הקריאה. באופן כללי התהליך של פריצת דלתות אינו אמור להימשך זמן רב או לקחת יותר משעה. חשוב לדעת כי המנעולן לא מספק אחריות על הצילינדר עצמו, כיוון שהוא רק התקין את המוצר. האחריות היא על העבודה שבוצעה בפועל, כלומר אם יש תקלה בדלת שאינה קשורה בצילינדר אלא בהתקנה, המנעולן יחזור ויתקן ללא עלות נוספת.


מחפשים פורץ דלתות מקצועי ואיכותי ,
חייגו 052-4006566 / השאירו פרטים בטופס יצירת קשר
לקבל מענה מיידי 24 שעות ביממה.