תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

פריצת כספותאנשים רבים מחזיקים בכספות פרטיות. בין אם זה במשרד או בבית, יש לנו חפצים, מסמכים וסכומי כסף שאנחנו מעדיפים לשמור תמיד קרוב ללב. כך תהיה לנו גישה אליהם באופן מידי ולא נצטרך לשלם למישהו על האחזקה או נהיה חייבים בדין וחשבון לגבי תכולת הכספת.


מחפשים פורץ כספות מיומן ? התקשרו עכשיו 052-4006566 ותוכלו להזמין שירות פריצת כספות במיידיות !

כמו כל מערכת מכנית, גם כספות נתקעות לפעמים. במקרים כאלה יש לקרוא למנעולן שיפרוץ אותה. פריצת כספות היא עבודה מורכבת יותר מפריצה לדלתות. כדאי לשים לב שלא כל פורץ דלתות מיומן ידע גם לפרוץ לכספת. מומלץ לפרט על הכספת באוזני המנעולן עוד לפני שהוא מגיע, כך ניתן לוודא שהוא מכיר את הכספת ויודע לפרוץ אותה. יש מקרים שבהם אי אפשר לפרוץ את הכספת וחייבים לפתוח אותה בכוח. במקרה כזה חשוב לראות שהמנעולן לא משתמש בכלי עבודה אגרסיביים מידי, שלא יגרמו לתכולה נזק.


פריצת כספות- נהלי עבודה


על פי החוק במדינת ישראל, לפני כל פריצת כספות הפורץ צריך לוודא את הבעלות של הלקוח על הכספת. אם הכספת נמצאת בבית הלקוח מדובר בסיטואציה פחות מורכבת, אבל אם מדובר בכספת הנמצאת בעסק או במשרד יש צורך להביא הוכחות שאכן יש לאותו לקוח בעלות על הכספת. הוכחה לפני פריצת כספות יכולה להיות אישור קנייה של הכספת, המפתחות שלה, אישור בעל פה מהמנהל במשרד או כל מסמך אחר שיקשר בין הלקוח לכספת.


פריצת כספות- עבודה רגישה

פריצת כספות היא עבודה רגישה, אנשים קוראים למישהו זר אליהם הביתה ומבקשים ממנו שיפתח עבורם את המקום הכי סודי שלהם. לכן, חשוב לבחור בפורץ אמין ומקצועי. מומלץ לברר כי הוא בעל תעודת יושר מהמשטרה, כי יש לו תעודת מקצוע מטעם משרד העבודה וכי יש לו ניסיון ממשי בתחום פריצת הכספות. לאחר שהובאו האישורים הדרושים מצד הלקוח ומצד פורץ הכספות ניתן להתחיל בפועל את עבודת הפריצה ולסייע בהוצאת התכולה ללא פגע. חשוב להבין כי קיימים סוגים שונים של מנגנונים ומנעולים שהתפתחו והשתכללו עם השנים, לכן יש צורך בסוגים שונים של כלים על מנת לפרוץ את הכספת ללא פגע. אני מתן המנעולן מבטיח לכם עבודה נקייה, איכותית ושירות אמין לכל לקוח בתחום פריצת הכספות.

מחפשים פורץ כספות מיומן ? התקשרו עכשיו 052-4006566 ותוכלו להזמין שירות פריצת כספות במיידיות !