תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

תל אביב – מרכז העסקים של ישראל


 

 

תל אביב עובדת 247, מתגוררים בה מעל 400 אלף תושבים ועוד רבבות נוהרים אליה מידי יום לעבודה ובילויים, שטחי מסחר הרבים, מרכזי הבנקאות וחופי הים יצרו לעיר אופי יחודי ויש בה מספר רב של ספקי שירותים שעובדים סביב השעון כמו משלוחי מזון, הסעות, אינסטלאציה וגם מנעולנים. כל מנעולן בתל אביב חייב לספק ללקוחות שלו כמה וכמה דברים כדי לעמוד בסטנדרטים ובקצב התחרות. מנעולן חייב להיות מקצועי, מהיר ואמין.

 

מתן המנעולן בתל אביב

 

שנים רבות שאני עובד במקצוע וכבר ראיתי את כל המקרים – ננעלים בתוך הבית או מחוצה לו, המפתח נשבר בתוך המנעול, חלודה שאכלה את המנעול והדלת לא נסגרת וגם סוללות של שלטים נגמרות או סתם מפתח שננעל בתוך הרכב, מניסיוני – הנה כמה טיפים כדי למנוע את הבעיות מראש:

דלת חורקת? המנעול בקושי ננעל? השלט פותח את האוטו לאחר כמה לחיצות ? – אסור לכם לדחות את הטיפול בשום פנים ואופן ולא משנה כמה אתם עסוקים – הרי בסופו של דבר תצטרכו לטפל בבעיה ושהיא תחמיר – זה יעלה לכם יותר ויהיה הרבה פחות נוח ובכל זאת – נתקעתם ואתם צריכים דחוף מנעולן בתל אביב

 

מה בודקים ?

 

חשוב מאוד שלא להלחץ, נכון – אתם רוצים לפתור את הבעיה ולחזור לשגרה, אבל אין טעם לפעול בלחץ, עוד דקה- שתיים לא יעשו את ההבדל.

-         בדקו שאתם עובדים עם בעל מקצוע מוסמך – פורץ מנעולים, בגלל הרגישות של המקצוע, חייב באישור מטעם המשטרה – שאלו לגבי האישור ובקשו לראותו.

-         תאמו זמן – לא להיות לחוצים על הגעה תוך 5 דקות, בכל זאת המנעולן שלכם הוא לא סופרמן, אבל אפשרי וכדאי לתאם ציפיות לזמן הגעה, יותר מכמה שעות ?- חפשו מנעולן אחר.

-         איכות עבודה – זכרו שהחלפת צילינדר חייבת להיות עם מנגנון חדש וארוז לגמרי, עם תעודת אחריות של היצרן. בכל מקרה – דרשו קבלה לצורך הבטחת איכות השירות שקיבלתם.

-         במקרה של פריצה – חשוב להזמין מנעולן שלא רק יספק פתרון נקודתי לפריצה והחלפת מנעול, אלא גם כמה טיפים בעניין אבטחה של הבית ומניעה של פריצה חוזרת.