תשאירו פרטיכם
ונחזור אליכם עד 15 דקות !

שם מלא:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
בעל תעודת יושר

סיפרו של מנעולן בתל אביב - הסיבוכים


חוויה שלא תשכח בזכות מנעולן מתל אביב ואני מוכרחה לשתף. ביום ראשון בשעות הצהריים יצאתי כהרגלי מוקדם מהעבודה לאסוף את בתי מהגן השוכן שני רחובות ממקום עבודתי וכמה רחובות נוספים ממקום מגוריי, מרחק של דקות ספורות בנסיעה ברכב. בקיצור, אני יורדת מהרכב ולא יודעת למה משום מה שכחתי את המפתח בסוויץ' והרכב ננעל, יש לי רכב ישן כזה בלי נעילה מרכזית ואזעקה. מכל מקום לא חשבתי הרבה מה שעבר לי בראש זה הילדה מחכה בגן אני יוציא אותה ואז אתמודד עם הבעיה.

המהירות והנגישות של מנעולן

אספתי את הקטנה מהגן בדרך פגשתי את הגננת וסיפרתי לה שהרכב נעול היא מייד התקשרה לבעלה המנעולן וזה הגיע תוך דקות ספורות כי הוא מנעולן בתל אביב וזה היה ממש קרוב. הוא אפילו לא התאמץ ולאחר שניות ספורות של משחק עם מנעול הרכב הדלת נפתחה, מדהים כמה קל לפתוח דלתות של רכבים ללא מאמץ. נחזור לסיפורנו, אני חוגרת את הילדה מאחור מתיישבת מול ההגה וממש מרגישה טוב עם עצמי שניצלתי מעיקוב הלא רצוי הזה. תוך פחות מעשר דקות הגעתי הביתה עוד חושבת על מה שזה עתה קרה לי וכשאני מגיע לדלת אני מופתעת לגלות שניסו לפרוץ לי את דלת הכניסה כל הידית מלאה חתכים ומכות והמשקוף של הדלת עקום ומכוסח אך הדלת עדין נעולה למזלי, מנסה להכניס את המפתח לחריץ הדלת אך כנראה שהפורצים החביבים עיקמו לי את כל המנעול ולא הצלחתי בכלל להכניס את המפתח למנעול.

מייד התקשרתי לגננת של בתי זאת שבעלה מנעולן בתל אביב שממש לפני כמה דקות הציל אותי מדלת נעולה של הרכב, היא נתנה לי את מספר הטלפון שלו ולמזלי הוא לא הספיק להתרחק מהאזור. הוא הגיע מהר מאוד כי אתם זוכרים הוא מנעולן בתל אביב וזה לא רחוק בכלל. אבל הפעם הוא מייד אמר לי שזה מקרה שונה והעבודה תיקח זמן ארוך יותר כי הדלת ממש נהרסה. מייד הוציא את הכלי העבודה שלו והתחיל בעבודתו ואני ממתינה אצל השכנה שבינתיים מספרת לי על הרעשים שהיו בחדר המדרגות, רעשים ממש כמו שעושים כשמשפצים את הבית ומייד הבנתי ששוב ניצלתי והפעם מפריצה לביתי.